Tokić Racing Team – prvaci Hrvatske u Driftu 2014.g

20/10/2014

Ove nedjelje održana je finalna utrka Croatian Drift Challengea na kojoj su nastupala oba vozača Tokić Racing Team-a, Marino Pirić s BMW “kockicom” koju pogoni M5 motor i Marko Brkljačić s već poznatim 328 turbo BMWom serije 3.

marino

Braneći vodeću poziciju u prvenstvu Brkljačiću je bilo dovoljno finalnu utrku završiti na 3. mjestu kako bi osigurao naslov prvaka Hrvatske, a Piriću se za naslov viceprvaka morao popeti na najvišu stepenicu!brklja

Upravo se to i dogodilo, Marino je pomeo konkurenciju te osigurao naslov viceprvaka osvojivši 1.mjesto CDC rd.3. dok je Brkljačić trećim mjestom osigurao naslov prvaka Hrvatske u 2014.g4auta

Ovogodišnja sezona drifta je završila odličnim rezultatima naših driftera dok sezona brda, street race-a, slaloma i kartinga još uvijek traje! Našoj devetorici vozača koliko broj Tokić Racing Team želimo puno sreće i uspjeha u završnici sezone!pehari